×

HAKKIMIZDA

22 Yıldır Güven İnşa Ediyoruz.

Ürettiği ‘’Residence, Avm, Hotel, Okul’’ projeleri ve sattığı 80.000’in üstünde konut ile sektöründe Türkiye’nin önde gelen topluluklarından olan ‘’Delta Şirketler Grubu’’ bayilik verdiği alt firmalarının yanı sıra grup şirketlerinde inşaat üretiminden, Gayrimenkul pazarlama hizmetlerine, Gıda ‘dan Restaurant ve Cafe işletmeciliğine, elektrik üretiminden, Mobilya üretimine kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Dönem dönem çeşitli otoriteler ‘’ TBMM Dergi’ si, Türkiye Tüketici Dergisi, İYBB ‘’ tarafından 2005, 2007, 2009’ da Türkiye’ de yılın kurumu seçilmiştir.

‘’Önce Güven ‘’ patentli sloganı kendine rehber edinen grubumuz hizmet ürettiği her alanda %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Yıllık 2000 bağımsız bölüm (Konut, Residence, Ofis, Ticari alan) üretme potansiyeline sahip olan grubumuz projelerini üretirken doğayla barışık, nitelikli yaşam alanları ve iş Dünya’sına artı değer katacak Ticari Gayrimenkul projeleri geliştirme vizyonu ile Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkıda bulunmayı misyon edinmiştir.

Marka Değerimizi Koruyan İlke ve Prensiplerimiz

Amaç ve Niyet

Başarının ilk sırrı amaç ve niyet. Bir amacı olmadan, niyet edip bir işe girişmeden ilerleyebilme imkanı yok.

Takım Ruhu

Başarıyı tek başınıza elde edemezsiniz. Doğru kişilerden oluşan bir takım kurmalısınız ve takım arkadaşlarınızın hepsi ortak amaca sahip olmalıdır.

Güven

Üzerinde en çok titizlik göstermeniz gereken şey güvenin oluşması olmalı. Güveni kazanmak ve korumak için, ilave zaman harcayabilirsiniz, ilave çaba gösterebilirsiniz. Hatta, güvenin kaybolmaması için zarar etmeyi bile göze almalısınız.

Dürüstlük

Eğer bizim yaptığımız gibi bir satış işi gerçekleştiriyorsanız, dürüstlüğü ilke edinmelisiniz. Alış ve satışta ne bir eksik, ne bir fazla, her şeyi olduğu gibi yansıtmalısınız.

Öngörü ve Risk Üstlenme

Bir ticaret yapıyorsanız, risk üstlenmeden ilerleyemezsiniz. Ama göğüslemeniz gereken riskin ne olduğunu biliyor olmalısınız. Giriştiğiniz işin ileri aşamalarını görebiliyor ve bilebiliyor olmalısınız.