×

BAŞKANDAN MESAJ

22 yıldır güven inşa ediyoruz.

1999 yılında Delta Gayrimenkul olarak ilk temellerini attık, “ÖNCE GÜVEN” sloganıyla birbirinden başarılı projelere imza atan bir kurum olmayı hedefledik.

Hedeflerimiz Doğrultusunda bu gaye ile 22 yıldır gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Kurulduğu tarihten itibaren DELTA HOLDİNG projelerinin tamamı, ulusal anlamda ülke ekonomisine katma değer sağlayan projelerdir.

DELTA HOLDİNG ailesini oluşturan çalışma arkadaşlarımı; vefakar, fedakar, dürüst, çalışkan, samimi ülkesinin iyiliğine inanmış insanlar olarak tarif edebilirim. Bunun avantajı ve özgüveni ile turizmden gıdaya, alt yapıdan konut üretimine kadar, faaliyet yürüttüğümüz bütün sektörlerde ülkemize ve insanımıza hizmet sağlamaktayız.

Biz DELTA HOLDİNG olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projemizin altına imza atmaktan onur duyuyoruz.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat projeleri ile değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz.

DELTA HOLDİNG OLARAK İSTANBUL’A KATMA DEĞER KATTIK.

Delta markası olarak yola çıktığımız ilk günden itibaren alternatifsiz, lüx ve kazandıran projelere imza attık.

“Gayrimenkul Sektörü ekonomimizi ayakta tuta bir sektördür. Biz de bu sektörün önemli isimlerinden birisiyiz. Bugüne dek bu sektörde 20 seneyi geride bıraktık. Bu gelişimimizi de hep beraber izleyip gördük. 5 bine yakın konut üretilmiştir ve ürettiğimiz her proje kendi alanında kendi özelinde çok önemli bir proje olma özelliğini taşımıştır. Hiçbir projemiz aksamamış ve zamanında tamamlanmıştır. Dolayısıyla önümüzdeki süreçte de projelerimiz devam edecektir.

Bizler fikirlerimizi projelendirirken yalnızca bina inşa etmediğimizi, içinde yaşanacak mekanlar yarattığımızı bilir, tüm özellikleriyle sakinlerinin yaşam biçimlerini her yönden olumlu etkileyecek yapılar oluştururuz. Şirketimizin başarısının arkasında profesyonel ekibimizin yanı sıra müşteri odaklı yaklaşımımız, yüksek teknolojimiz, sahip olduğumuz geniş inşaat malzemesi yelpazesi ve yenilikleri sıkı sıkıya takip etmemiz vardır. Sosyal yaşam alanlarına verdiğimiz değeri tüm projelerimizde gösterir ve projelerimizi çevre bilinci ile hayata geçiririz.,

Son yıllarda uluslararası inşaat sektöründe gösterdiğimiz atılım ve üstlendiğimiz projeler, Delta Holding’in uluslararası arenada da prestijinin daha da artmasında büyük rol oynamıştır.
Üretimdeki Ortak Hedeflerimiz
Delta Holding’in geliştirdiği ve ürettiği her şey insan hayatını daha kolay, daha konforlu ve daha yaşanır bir hale getirme ortak hedefine hizmet etmektedir.

Değerli İş Ortaklarımız
Delta Holding’in temel hedefi hızla tek ve büyük bir pazara dönüşmekte olan dünyamızda; işe yaklaşımı, kaliteli hizmetleri ve güvenilir oluşu ile tercih edilen uluslararası bir Türk şirketi olmak, büyümek ve tüm paydaşları için artan oranda katma değer üretmektir.

Ülkemizin bir geleceği olduğuna inanıyoruz.
Değişen ve yeniden şekillenen bir coğrafyanın tam ortasında yer alan Türkiye’mize ve insanımıza inanıyor ve güveniyoruz. Ülkemizin ekonomik anlamda çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu biliyor; çevre coğrafyamızın yakın gelecekte bizler için çok cazip büyüme olanakları sunacağını öngörüyoruz. Delta Holding gibi köklü, stratejisi ve iş yaklaşımı belli şirketler bu süreçte daha çok büyümeye ve daha çok üretmeye devam edeceklerdir.

Gerek ulusal gerekse uluslararası pazarda, ortaya çıkaracağı büyüme olanaklarını riske duyarlı iş yaklaşımımızdan ödün vermeksizin değerlendirmeye ve tüm insanlık için eserler inşa etmeye devam edeceğiz.
Bu vesileyle, Delta Holding birlikte inşa ettiğimiz tüm ekibimize teşekkür eder, yerli ve yabancı iş ortaklarımıza bize gösterdikleri sürekli güven ve işbirliği için şükranlarımız sunarım.
Delta Holding’in yeni atılım ve başarılarını paylaşmak dileğiyle.
Yönetim Kurulu Başkanı
Seyithan İZSİZ

Seyithan İzsiz

Seyithan İZSİZ

Delta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı